نتایج جستجو برای عبارت :

کوآلای چسبناک

پوست های تیره معمولا دارای ملانین بیشتری نسبت به پوست های روشن می باشدو علت تیرگی این پوست ها همین موضوع است.
اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که رنگ پوستتان برایتان مهم است و به آن اهمیت ویژه ای می دهید با ما همراه باشید تا با خواندن این مقاله و استفاده از ماسک های مناسب پوست خود را روشن تر کنید.

ماسک سفیده تخم مرغ 
سفیده تخم مرغ برای شفاف کردن پوست و ترمیم جوش‌های صورت بسیار موثر می باشد.
برای این ماسک یک سفیده تخم مرغ را خوب به هم می‌
ساعت دوازده و بیست دقیقه شبه. یه جور حس خیس و چسبناک وادارم کرد بیام بنویسم. روزهایی بود که همین نوشتن نجاتم می داد و خدا می دونه اون دوتا وبلاگ چی شدن، می گن ناخودآگاه آدم برای اینکه از آدم حمایت کنه خاطرات خیلی ناخوشایند رو توی خودش دفن می کنه و من روی همین حساب فکر می کنم تقصیر پرشین بی نبوده و من توی یه لحظه وحشتناکی که یه جایی توی اعماق حافظه ام چالش کردم وبلاگارو حذف کردم. چون یادمه حس خوبی نداشتم. از غم نوشته بودم، از چاهی که توش بودم و زن
ساعت دوازده و بیست دقیقه شبه. یه جور حس خیس و چسبناک وادارم کرد بیام بنویسم. روزهایی بود که همین نوشتن نجاتم می داد و خدا می دونه اون دوتا وبلاگ چی شدن، می گن ناخودآگاه آدم برای اینکه از آدم حمایت کنه خاطرات خیلی ناخوشایند رو توی خودش دفن می کنه و من روی همین حساب فکر می کنم تقصیر پرشین بی نبوده و من توی یه لحظه وحشتناکی که یه جایی توی اعماق حافظه ام چالش کردم وبلاگارو حذف کردم. چون یادمه حس خوبی نداشتم. از غم نوشته بودم، از چاهی که توش بودم و زن
شیوه های طبیعی از بین برد #شپش

1️⃣ سرکه را گرم کرده و آن را روی سر خود بمالید. حوله یا کلاهی روی سر خود بگذارید و ۳۰ دقیقه صبر کنید و بعد بشویید.

2️⃣ به همه جای موهای سر خود روغن زیتون بمالید، سپس موهای خود را در قسمت بالای سر خود جمع کنید و با کلاه حمام یا حوله آنها را بپوشانید. ممکن است موها چسبناک و روغنی و ناراحت کننده باشند.
◀️ بنابراین می توانید حوله ای را دور گردن خود ببندازید تا این مواد را جذب کند. ۳ تا ۸ ساعت موهای خود را در این حالت
صدای نوتیفیکیشن چتم با تو توی تلگرام دینگ دانگ بود که وقتی میشنیدمش سرم پر از صداهای شیرین میشد، و صدای چت واتساپمون bunny hoppingبود که وقتی میشنیدمش انگار یه خرگوش توی دلم بالا و پایین می پرید، آخ که چقدر تورو که یکبار بیشتر ندیده بودمت دوست داشتم... آخ که چقدر دلم می خواستت... تازه از کافه اومدم، رفتم که دیوونه نشم، نشستم وسط دود سیگار با صدای بلند موزیک کار کردم، دوسه ساعت کار کردم، رفتم که بهت فکر نکنم، که اینبار دیگه گریه نکنم، آخه چندبار تموم
دروزرا گیاهی گوشتخوار با شاخک های منحصر به فرد است، این گل گوشت خوار کوچک متعلق به آفریقای جنوبی است. این گیاه دارای شاخک های حساس و قوی برای شکار طعمه بوده و از شاخه های لجز و چسبناک خود برای شکار حشرات استفاده می کند. پس از شکار طعمه، شاخه ها به سمت مرکز جمع می شوند و با ترشح غدد گوارشی هضم حشره برای گیاه میسر می شود. شاخه های رنگارنگ این گیاه تا 3.5 سانتی متر رشد می کنند. این گیاه گوشتخوار را می توان به عنوان گیاه خانگی نیز در نظر گرفت، چرا که ی
رنگ گوشت باید به رنگ قرمز روشن باشد و نباید تیره باشد . 
سطح خارجی گوشت نباید لزج و چسبناک باشد و نباید سطح گوشت چروکیده و خشک باشد .
هیچ گونه بوی نامطبوعی نباید از گوشت به مشام برسد و وجود بوی غیر طبیعی در محل اتصال گوشت به استخوان نشانه فساد عمقی است.
گوشت باید عاری از خون مردگی ، قارچ زدگی و کبودی باشد و ذرات خارجی مشکوک نباید بر روی گوشت دیده شود .
چربی گوشت نباید سفت و زرد رنگ باشد .
گوشت قرمز منجمد در بسته بندی های سالم ، بدون عیب و پارگی و دا
سوال *آیا تریپسین همانند پپسین در اندام دارای بی کربنات واکنش آبکافت پروتئین ها را انجام می دهد ؟
 بله (زیرا تریپسین فعال در محیط قلیایی (دارای یون بیکربنات)روده باریک فعالیت می کند و پپسین در محیط اسیدی معده فعالیت میکند . طبق متن کتاب در لایه ژله ای و چسبناک محافظ معده یون بیکربنات نیز وجود دارد و درنیتجه در محیط فعالیت هردو آنزیم یون بیکربنات یافت میشود . ) 
* نکته : تریپسین و پپسین هردو بصورت غیرفعال ترشح می‌شوند و در محیط خارج از غده و مجر
طرز پخت برنج ایرانی و هندی

به طور کلی برنج هندی ظاهر مناسبتری دارند و طرز پخت برنج هندی در مقایسه با طرز پخت برنج ایرانی راحت تر است
۱- هنگام پخت برنج آب را به اندازه استفاده کنید
زمانی که از آب بسیار زیادی برای پخت برنج استفاده می کنید، برنج شما چسبناک و چسبنده می شود.علاوه بر
این، این مقدار آب زیاد بر ارزش غذایی برنج تأثیر می گذارد. از سویی دیگر، مقدار آب بسیار کم باعث سفت
شدن برنج می شود. باید یاد بگیرید که از آب به مقدار کافی استفاده کن
جرم زدای قوی سطح هود آشپزخانهدرخشان و براق کنندهمحافظ و پاک کنندهاز بین برنده لکه های چربی و چسبناکاز بین برنده میکروبها و ضد عفونی کنندهروش مصرف :پاک کننده نانو ارگانیک هود لینکس را بر روی قسمت مورد نظر اسپری نموده و پس از گذشت 5 دقیقه قسمت مورد نظر را با دستمال مخصوص لینکس تمیز نماییدشماره پروانه بهداشتی محصولات لینکس 1657
 قیمت کالا :272500 ریال
جهت سفارش:09388262920
رنگ گوشت باید قرمز باشد و نباید قهوه ای و تیره باشد . 
سطح خارجی گوشت نباید لزج و چسبناک باشد و همچنین گوشت نباید چروک و خشک باشد . 
اگر گوشت دارای بوی غیر مطبوعی باشد دلیل بر فاسد شدن گوشت است .
گوشت باید عاری از هر گونه خون مردگی ، قارچ و کبودی باشد و نباید هیچ گونه ذرات خارجی مشکوک در گوشت دیده شود .
چربی گوشت باید به رنگ سفید باشد و باید بدون هیچگونه بو و قوام و رنگ غیرطبیعی باشد.
گوشت نباید در جلوی مغازه ها و در جلوی تابش نور آفتاب قرار داده شو
تو هیچوقت بارانِ اینجا را ندیده‌ای. نمی‌دانی چه بد می‌بارد. نمی‌دانی با غمی که پیچ خورده دور گلو چه کار می‌کند. نمی‌دانی اگر خانه خالی باشد. یک سکوت چسبناک تمام مدت روز با تو باشد. دلتنگ باشی. اندوهگین و پشیمان. صدای باران چطور آدم را بهم می‌ریزد.من تنهایی را می‌شناسم. برای سال‌ها تنها بوده‌ام. اما این حجم تو خالی‌ای که با رفتنِ تو پدید آمده، هیچ حس آشنایی برای من ندارد‌. چرا رفتی؟ چرا من را با سکوتی تنها گذاشتی که گوشم را پر کرده؟ چهار س
اگر در طول یک یا دو سال گذشته فرش خریده باشید ممکن است به این فکر افتاده باشید که کی وقت آن خواهد رسید که فرش هایتان را به دست قالیشویان حرفه ای بسپارید. ممکن است هنگام خرید فرش فروشنده بهتان گفته باشد که اولین قالیشویی فرشتان را تا حد ممکن به تعویق بیندازید چرا کهقالیشویی باعث سریع تر کثیف شدن فرشتان خواهد شد. آیا این موضوع درست است؟
رویکردی قدیمی برای تکنولوژی قدیمی
این باور که پس از آن که فرشتان برای اولین بار قالیشویی کردید فرش بیش از
چشم های نوزاد تان ممکن است، در هنگام تولد، پف آلود به نظر برسد و یا اکثر مواقع بسته باشد. شاید شما ترجیح بدهید زودتر چشم هایش را باز کند تا بدانید که رنگ آن ها چگونه است. اما بهتر است بدانید، با ساخته شدن رنگدانه ملانین؛ رنگ چشم ها به مرور تغییر خواهد کرد. نکاتی که بهتر است در مورد چشم های نوزاد تازه متولد شده خود بدانید برای شما در این مقاله توضیح داده شده است. در ادامه پیرامون این موضوعات مطالعه خواهید کرد: بسته بودن چشم ها، پف آلودگی و لکه سر
وقتی چشم‌هایم را می‌بندم، وقتی چشم‌هایم را باز می‌کنم، یک ثانیه بین هست و نیست، و احتمالا آن یک ثانیه را نمی‌شود با فیزیک هایزنبرگ و نسبیت انیشتین محاسبه کرد. آن یک ثانیه جایی‌ست که نمی‌شناسم. تا یک جایی می‌گردیم دنبال کسی که ما را با همه خصوصیات بد و خوبمان قبول کند. بعد می‌فهمیم نمی‌شود و شروع می‌کنیم به تغییر خودمان برای حفظ دیگران. آخرش درک می‌کنیم که نه ما می‌توانیم از خودمان فرار کنیم و نه تغییرات ما هرگز در چشم دیگران واقعی جلو
وَیَقُولُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَوْلَا أُنْزِلَ عَلَیْهِ آیَةٌ مِنْ رَبِّهِ ۗ إِنَّمَا أَنْتَ مُنْذِرٌ ۖ وَلِکُلِّ قَوْمٍ هَادٍ

و باز کافران (به طعنه) می‌گویند که چرا از خدایش بر او آیت و معجزه‌ای فرستاده نشد؟ (باید بدانند که) تنها وظیفه تو اندرز و ترسانیدن (خلق از نافرمانی خدا) است و هر قومی را (از طرف خدا) رهنمایی است.

هان !
بدان که آن مهدی موعود فضایی اسیر چنگال دجال است تا وقتی که خلایق خرند و برای حود رئیس انتخاب می کنند تا افسار ایشان
اولین قدم درمانی در این بیماران انتخاب روشها و درمانهائی است که بتوان ترشحات غلیظ و چسبناک راههای هوائی را رقیق نموده و سپس از ریه ها خارج نماییم . برای این منظور درمانها و داروهائی تجویز میشوند که بتوانند این ترشحات را رقیق و تکه تکه کرده و سپس از ریه ها خارج نمایند.داروهائیکه در حال حاضر جهت رقیق کرده این ترشحات از آن استفاده میشود نبولایزر یا بخور اب نمک یا کلرور سدیم ۷ درصد و 5 درصد است که با در نظر گرفتن شرائط بیمار روزی ۲ تا ۴ بار از آن اس
سیروپ چیست ؟
در آشپزی ، سیروپ به مایعی کفته می شود که بسیار غلیظ و چسبناک می باشد و از جوشاندن مقدار زیادی شکر در آب حاصل می آید.
سیروپ ها در قنادی ها و نوشیدنی ها به عنوان شیرین کننده  و نیز به عنوان پوشاننده در برخی غذا ها مانند پنکیک استفاده می شود. با مجله گالری شکلات در این مقاله همراه باشید .
سیروپ ها از نظر نوع به دو دسته تقسیم و طبقه بندی می شوند : 
1- سیروپ های ساده :   
سیروپ های ساده که شامل آب و شکر می باشد . در ای شرایط مقدار زیادی شکر ( ن
از وقتی مادر رفت، دیگر هیچ چیز مثل قبل نشد. نه اینکه قبل از رفتنش، همه چیز خوب بود. اما حداقل زندگی یک عادت خسته کننده شده بود که بدون هیچ بازی زمانی، فقط می گذشت. حالا اما همه چیز به مرگ نزدیک است. نمی شود به مرگ این و آن فکر نکرد. زوال، زندگی را خورده و حبابی بالای سر ما پدید آورده. خیلی سخت است که خطوط روی چهره آن هایی که دوست شان داری را بشماری، و هر لحظه دلهره ی مرگ کسی را داشته باشی.یک آدم دیگر شده ام. برخلاف همیشه، دیگر چندان روی کارهایم فکر ن
درمان زخم های دهانی با بره موم
طبق تحقیقات انجام شده در انگلستان در سال 1995 توسط فیلیپ واندر
با استفاده از عصاره بره موم 50 درصد ، زخم های دهانی ،
آسیب های دندانی و ضایعات التهابی و زخم های دردناک را درمان کرده است .
در این درما ن عصاره بره موم به صورت مستقیم و روزی چند بار
روی نواحی دردناک و زخم ها مالیده شد و زخم ها در عرض دو روز بهبود یافتند .
پماد بره موم و وازلین برای درما ن زخم ها و سوختگی ها
برای تهیه این پماد باید الکل یا گلیکول موجود در عصار
عسل و گیاهان موثر بر بیماری های پوست و مو
درمان سرمازدگی پوست
پودر شلغم را با عسل به مقدار مساوی مخلوط نموده و آن را روی پوست سرمازده می مالند .
در درمان سرمازدگی دست و پا و خشونت آنها موثر واقع می شود .
یک قاشق غذاخوری عسل ، یک سفیده تخم مرغ و مقدار کمی آرد را به صورت خمیری درآورید ،
محل سرمازده را تمیز و خشک نموده و خمیر را روی آن بمالید و با پارچه ای بپوشانید .
چون این خمیر نسبتا چسبناک است گفته می شود
که این دستورالعمل بعد از یکبار انجام دادن م
عسل چیست ؟!
زمانی که انسان ماقبل تاریخ برای دستیابی به ذخایر پر ارزش عسل
به درون یک درخت حاوی زنبور یا شکاف صخره ها و غارها می رفت ،
او این احساس را داشت که دستیابی به عسل ارزش تحمل سختی ها و تحمل سوزش نیش زنبوران را دارد .
انسان در طول تاریخ زندگیش به زنبور عسل و فرآورده های آن علاقه مند بوده
و عسل در طول هزاران سال گذشته ، یک کالای تجاری محسوب شده است .
به همین دلیل تعاریف و استانداردهای زیادی برای توصیف  عسل بیان شده است .
عسل چیست ؟!
تعریف عسل
همه ما کلمه کرم خوردگی دندان را یقینا شنیده‌ایم که در واقع همان پوسیدگی دندان است. کرم خوردگی زمانی اتفاق می‌افتد که باکتری‌های خاصی در دهان فعالیت می‌کند. این باکتری‌ها سمومی را تولید می‌کنند که و منجر به ایجاد حفره در دندان و آسیب به مینای دندان و لایه‌های زیر آن می‌شوند.
علل کرم خوردگی یا پوسیدگی دندان
یکی دیگر از مهم بیماری‌ها و عدم تعادل در بدن پوسیدگی و یا کرم خوردگی دندان است. کرم خوردگی دندان به علل مختلفی اتفاق می‌افتد که کل
سینوس و سینوزیت چیست ؟

به حفره های هوایی که در استخوان صورت در قسمتهای گونه ،پیشانی و اطراف بینی قرار دارند سینوس گفته می شود .این حفره های کوچک هوا به وسیله پوشش نرم سلولی که به آن مخاط  می گویند احاطه شده است که به طورمعمول ترشحات اندکی دارند   واز طریق حلق یا بینی  تخلیه می شوند . فضای داخل سینوس ها از سلولهای مژکدار ظریفی تشکیل شده است . وظیفه مژک هایی که داخل فضای سینوس ها هستند این است که گرد و غبار و مواد خارجی و ذرات ریزی که از طریق تنف
درست کردن لواشک با میوه های بهاری اصلا سخت نیست و هر کسی با هر میزان بهره از دانش آشپزی می‌تواند آن را درست کند. فقط کافی ست که آن‌ ها را بطور کامل پوره کنید تا صاف و یک دست شود که برای اینکار نیازمند مخلوط کن یا غذا ساز هستید. سایر مراحل هم آسان است.

درست کردن لواشک سیب
مواد لازم
سیب خرد شده: ۸ پیمانهسرکه سیب: ۱ پیمانهدارچین: ۱/۲ قاشق چایخوریطرز تهیه:
۱. فر را تا ۱۷۰ درجه فارنهایت (۷۶ درجه سلسیوس) گرم کنید. یک سینی فر را با یک لایه سلیکونی یا صفحه

باسمه تعالیچلچراغقضاوتقصیده ۹آنچه مردم درظواهر شاهدند، گشته ملاکبا قضاوتهای بی جا، می کنند مردم هلاکسخت باشد، تا که یابی واقعیت را نخستنیت است تنها ملاک صحت اندر اصطکاک

عاشقی در گفتن و ابراز عشق و عشوه نیستاین بود یک ظاهری از عشق و عاشق شد هلاکبین ربا و بیع را، داد و ستد باشد عملظاهر یکسان، کجا دارند معنی اشتراکآنچه می بینی، نمی باشد ملاکی در قضامستند باید سخن گفت و مکن مرده خوراکگر کسی ساکت بود، هر گز مگو نالایق استمی نمایاند خودش ر

♦ هنگام استفاده زا کاندوم خیلی آهسته آن را از لبه تعیین شده برای باز کردن بسته بندی باز کنید. برای باز کردن دقت داشته باشید که به سطح خارجی کاندوم با ناخن آسیبی وارد نکنید.

♦ پشت و روی کاندوم رو تعیین کنید. برای استفاده از کاندوم و آلوده نکردن پشت کاندوم به ترشحات آلت تناسلی، می‌بایست قبل از پوشیدن کاندوم پشت و روی آن را مشخص کنید. برای این کار کافی است تا چند  سانتی‌متر از کاندوم را باز کنید تا پشت و روی آن مشخص شود.
♦  سر نگهدارنده‌ی من
۱۲شهریور

عسل یک ماده غذایی شیرین و چسبناک است که توسط زنبورها و برخی حشرات تولید می‏شود. زنبورها عسل را از ترشحات قندی گیاهان (شهد گل) یا از ترشحات حشرات دیگر (مانند عسل زنبور عسل)، از طریق بازگشت غذا به دهان (regurgitation)، فعالیت آنزیمی و تبخیر آب تولید می‏کنند. زنبورها عسل را در ساختارهای موم به نام لانه زنبوری ذخیره می‏کنند. تنوع عسل تولید شده توسط زنبورهای عسل به دلیل تولید تجاری جهانی و مصرف انسانی بسیار شناخته شده است. عسل از کلونی‏های
شکل ترجمه های معتبرنوشته شده در 9 ژانویه 2014ریچارد اشنایدر راهنمایی در مورد نحوه تهیه ترجمه های معتبر در آلمان ارسال کرده است: Von Schuppen und Ösen . این به زبان آلمانی است اما با تصاویر.
در اینجا خلاصه ای از عناوین اصلی آورده شده است
1. تمبر و امضا باید آبی باشد نه سیاه. (من قطعاً از جوهر تمبر آبی استفاده می کنم ، اما موافقم که منطقی است که امضا را به رنگ آبی نیز انجام دهیم. سپس مردم می توانند بلافاصله ببینند که ترجمه اصلی است یا یک فتوکپی.)
2. تمبر گرد تجو
گیج فشار دیافراگمی
دیافراگم سیل ، همچنین به عنوان کمیکال سیل نیز شناخته می شوند ،گیج فشار دیافراگمی  برای اندازه گیری فشار هنگامی که محیط فرآیند با اجزای تحت فشار دستگاه اندازه گیری تماس نباید پیدا نکند ، استفاده می شود.
یدیافراگم سیل دارای دو وظیفه اصلی است:
جداسازی ابزار اندازه گیری از محیط فرآیند
انتقال فشار به ابزار اندازه گیری
دیافراگم سیل چگونه کار می کند؟
دیافراگم سیل ، همچنین به عنوان کمیکال سیل یا ریموت سیل شناخته می شوند ، برای
ابزار رنگ آمیزی
قلم مو : یکی از ابزارهایی است که در حین بازسازی ساختمان رنگ آمیزی  بطور گسترده ای از آن استفاده می شود . قلم در ابعاد و اندازه های مختلف بکار میر ود.
در هنگام رنگ آمیزی با قلم مو کارگران در بنایی ساختمان باید دارای مهارتهایی باشند تا در هنگام رنگ آمیزی بیش از نصف قلم مو را در رنگ فرو برده تا نیاز به کشیدن قلم مو به ظروف رنگ نباشد. نقاش ماهر مقدار تقریبی سطحی را که باید بوسیله قلم مو حاوی رنگ پوشید شود بداند ، بنابراین با کمترین د
هر چند وقت یکبار به حس دلزدگی از فضای مجازی می رسم، یعنی دلم می خواد یهو همه چیز رو حذف کنم و تا چند وقت از صبح تا شب هیچ دغدغه ای به جز کتابهای کنار تختم نداشته باشم :/ بعد این حس گسترش پیدا می کنه و حتی از آدمای دوروبرم هم بدم میاد، دوست دارم تک تکشون رو تو هر حالتی هستند، خواب یا در حال کار کردن یا در حال ورزش یا بازی کردن یا خوردن، جمع کنم و بگم: "خب که چی؟" همین... :/
بعد از تایم صبح تا ظهری که تو اینترنتم به یه تایم استراحت و تخلیه مغزی نیاز دارم،
 عسل در اهرام
عسل در اهرام
باور کردنش سخت است ولی عسل هایی در اهرام مصر پیدا شده اند که کاملا سالم مانده و خوردنی هستند.
باستان شناسان در حالی که مشغول حفاری در اهرام مشهور مصر بودند ، گلدان های حاوی عسل را در یک
مقبره باستانی پیدا کردند .
این عسل که حدود ۳۰۰۰ سال قدمت دارد، قدیمی‌ترین نمونه جهان است و هنوز هم بسیار خوردنی است .
چرا عسل در این مدت طولانی فاسد نشده است؟ چه رازهای در این مسئله وجود دارد؟
فاسد نشدن عسل در مدت سه هزار سال دلیل های م

قورباغه ها دو زیست هستند و میتوانند هم در خشکی و هم در دریا زندگی و تنفس کنند  

رایج‌ترین دوزیستان جهان قورباغه‌ها و وزغها هستند. نوع بالغ قورباغه‌ها عموما بدون دم و چمباته زده هستند، آنها پاهای بلند عقب برای پریدن و زبان بلند چسبناک برای گرفتن طعمه، دارند. معمولاَ قورباغه‌ها بدن نرم و مرطوب دارند و در نزدیکی آبها زندگی می‌کنند.
قورباغه از یک نیم تنه، سر، جلو و اندام های عقبی تشکیل شده است. مرز بین بدن و بدن بسیار روشن است،قورباغه ع

عادتهای مضر برای دندان و اشتباهات روزمره ای که دندان های شما را خراب می کند کدامند؟ آیا شما به تازگی به درمان ارتودنسی رو آورده اید؟ آیا نمی دانید کدام خوراکی مورد علاقه خود را نباید مصرف کنید؟
در این صورت بهتر است خوراکی هایی را که ممکن است باعث شل شدن یا شکستن براکت ها و سیم قوس دار ارتودنسی شما می شود را کنار بگذارید. در صورت به وجود آمدن این موارد شما به اورژانس ارتودنسی نیاز پیدا می کنید.
خوردن غذا های سفت مانند استیک های نیم پز و یا پی
 بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- اخیراد اقایان بحثی  از کدشناسی را مثل نقل ونبات بکار میبرنند  وظاهرا میخواهند ضد فرهنگ وتمدن اسلامی ساده لوحان را شکارکنند مثلا دیروز درخباربود مردم اسپاینا برای رفع کورنا طبق یک سنت  قرون وسطی  به کلیسا رفتند ومجسمه حضرت مریم سلام الله علیها وحضرت مسیح علیه السلام بوسیدند- ویا دربخش تمدن شناسی  تصور میکنم باز اسپانیا بود که حضرت مسیح علیه السلام را  درکودکی بسیار نوزادچاق وبسیارزیبا کشیدند وحض
گیج فشار دیافراگمی
دیافراگم سیل ، همچنین به عنوان کمیکال سیل نیز شناخته می شوند ،گیج فشار دیافراگمی  برای اندازه گیری فشار هنگامی که محیط فرآیند با اجزای تحت فشار دستگاه اندازه گیری تماس نباید پیدا نکند ، استفاده می شود.
یدیافراگم سیل دارای دو وظیفه اصلی است:
جداسازی ابزار اندازه گیری از محیط فرآیند
انتقال فشار به ابزار اندازه گیری

دیافراگم سیل چگونه کار می کند؟
دیافراگم سیل ، همچنین به عنوان کمیکال سیل یا ریموت سیل شناخته می شوند ، برای

باسمه تعالیچلچراغقضاوتقصیده ۹

گفته ها و دیده های این و آن گشته ملاکبا قضاوتهای بی جا، مردمان در اصطکاکآنچه می بینی، نمی باشد ملاکی در قضامستند باید سخن راند و مکن مرده خوراک

سخت باشد، تا که یابی واقعیت را نخستنیت است تنها ملاک یک دلی و اشتراک

می شود تحریف بعضا در احادیث و اثرزین سبب باشد قضاوت، بی سبب آن درد ناک
کسب علم و معرفت افزون کند ادراک مادور گشتن از حقیقت، می کند ما را هلاک
شخصیت ها را قضاوت کن نه بر مبنای حرفجستجو کن، مشورت ک
انگار برنامه نویسی شدم .
توی اتاق کوچیک 
توی یک رابطه ی نزدیک
توی جمع
توی گروه
زیاد دوام نمیارم ...
از بچگی شدیدا اجتماعی بودم . به مهربون و دوست داشتنی هم معروف بودم و هستم اما ...
اما مثل اورژانس و آتش نشانی و پلیس 110 هستم . فقط وقت نیاز و ضرورت ...
نا خودآگاه وقتی کارم یا ماموریتم تمام میشه فاصله میگیرم یا کاری میکنم که فاصله بگیرن ...
من بدون تنهایی میمیرم !
بدون سفر میمیرم !
بدون مصرف شدن میمیرم !
بدون یادگیری میمیرم !
حتی کسانی را که دوست دارم از خو

باسمه تعالیچلچراغقضاوتقصیده ۹
گفته ها و دیده های این و آن گشته ملاکبا قضاوتهای بی جا، مردمان در اصطکاک
آنچه می بینی، نمی باشد ملاکی در قضامستند باید سخن راند و مکن مرده خوراک
سخت باشد، تا که یابی واقعیت را نخستنیت است تنها ملاک یک دلی و اشتراک
می شود تحریف بعضا در احادیث رجالزین سبب باشد قضاوت، بی سبب آن درد ناک
کسب علم و معرفت افزون کند ادراک مادور گشتن از حقیقت، می کند ما را هلاک
شخصیت ها را قضاوت کن نه بر مبنای حرفجستجو کن، مشورت کن، مس
نام آفت های درختان میوه
آفات درختان میوه بسیار زیاد است ولی ما سعی می کنیم چند نمونه از آنها را در این مقاله بیان کنیم .درختان مثمر شامل درختانی است که میوه می دهند مثل هلو، گیلاس، سیب، زردآلو، گلابی، گردو .درختان مثمر برای بهره برداری و دارای صرفه اقتصادی است. آفات های درختان میوه مثمر با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی و کود و نوع کشت و … متفاوت است. آفت و بیماری درختان نسبت به محصولات دیگر کشاورزی متفاوت است. و برخی از حشرات برای رشد و نمو
با خواندن ادامه مطلب می‌توانید زحمت خودتان را برای پاک کردن چربی ها از سطح این مکنده های دود کم کنید.
مواد روغنی که روی بدنه مکنده دود یا هود آشپزخانه می‌نشیند گاهی اوقات آن قدر چسبنده است که به قول معروف: آدم را از کت و کول می‌اندازد!
در بیشتر مواقع مواد چرب و چسبناک روی هود حتی با مایع ظرفشویی هم پاک نمی‌شوند. از سوی دیگر به کار بردن اسکاچهای زبر ممکن است خط و خشهایی روی بدنه هودهای استیل بیندازد که با این کار در واقع کثیفی جای خود را به زش
تله های دلتا (Delta trap)
 تله های بسیار کاربردی در جهت ردیابی انواع آفات پروازی هستند. این تله ها را می بایست بسته به نوع آفت در ارتفاع مناسب و در محلی رو به آفتاب به دور از شاخ و برگ گیاهان نصب نمایید.
تعویض به موقع چسب داخل این نوع تله، کارایی آن را تضمین می نماید.
مطالعات اخیر نشان داده برای بهینه سازی کارایی فرومون بکار گرفته شده در این نوع تله نباید آن را روی صفحه چسبناک قرار داد.
بهتر است فرومون بوسیله سبد فرومون و یا مفتول سیمی از قسمت راس تله
گوارگام و فراورده های گوشتی
هنگامی که هیدروکلوئید ها در فرمول ساخت گوشت کم چرب استفاده می شوند، مقدار مشخصی از آب (حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد بسته به نوع محصول) نیاز به اضافه شدن دارد. علاوه بر این، محیطی را برای بافت مطلوب در تعامل با هیدروکلوئید فراهم می کنند. با این وجود اضافه شدن آب ممکن است موجب کاهش پایداری این محصولات در اثر فعالیت زیاد آب شود. در طی تولید محصولات گوشت کم چرب، چربی ممکن است تا حدی با مواد غذایی حاوی آب و غیر گوشتی مانند فیبر، سب
 برّه موم و خواص درمانى آن 
برّه موم یک مادۀ رزینى (صمغى) چسبناک است که زنبور عسل آن را از روى گیاهان خاصى جمع‌آورى مى‌کند و از آن معمولاً براى به‌هم چسباندن اجزاى داخلى کندو استفاده مى‌کند.
نام برّه موم (ProPolis) از (pro) (یونانى) به معنى «در جلوى» و (Polis) (یونانى) به معنى «شهر» است.
به طور ساده برّه موم ماده‌اى است که زنبورهاى عسل از آن براى مستحکم کردن و درزگیرى شهر خودشان استفاده مى‌کنند. زنبورها همچنین دیواره‌هاى داخلى حجرات 6 ضلعى مومى را
سیروپ به مایع‌ای گفته می شود که غلیظ و چسبناک بوده و در اثر جوشاندن شکر زیاد در آب تهیه می شود. از سیروپ در شیرینی پزی ها، به عنوان شیرین کننده در نوشیدنی ها و نیز یه عنوان  پوشاننده بر روی غذاها مثلا پنکیک ها، استفاده می کنند. ممکن است این سوال برای شما پیش آید که چرا از خود شکر استفاده نمی کنیم؟ باید بدانید که  دانه های شکر به راحتی درون مایعات سرد حل نمی شوند و از آنجایی که این شربت ها مایع هستند به راحتی درون مایعات دیگر حل شده و مایع یکدست
پخت انواع نان در خانه بسیار لذت‌بخش است. نان تخم‌مرغی از نان‌هایی است که به‌آسانی می‌توان آن را تهیه کرد.

نان تخم‌مرغی از مقوی‌ترین نان‌هایی است که به‌خصوص برای وعدۀ صبحانه در اغلب کشورهای  دنیا محبوب و پرطرفدار است. مردم بیشتر کشورهای دنیا این نان را در خانه  تهیه می‌کنند. نان تخم‌مرغی به‌عنوان یک میان‌وعدۀ مقوی هم با شیر یا سایر  مخلفات سرو می‌شود.
مواد لازم:
آرد سفید: 10 پیمانه
مخمر خشک: 4 و نیم قاشق چای‌خوری
شیر: ۲ و نیم پیمانه
ش

با انواع برنج در دنیا آشنا شوید
زمان مطالعه : 4 دقیقهبرنج از مهم ترین غلات و اقلام غذایی جهان است که ده‌ها راه مختلف برای دسته بندی آن وجود دارد، اما به طور کلی برنج دانه‌ای است در اندازه‌های بلند، متوسط و کوتاه. برنج هایی که در دسته بندی اصلی قرار می‌گیرند رایج‌ترین برنج‌هایی هستند که می‌توانید از سوپر مارکت‌ها و خواربار فروشی‌ها تهیه کنید. علاوه بر این دسته بندی، برنج‌های خاص دیگری هم وجود دارند که با گذشت زمان بیشتر به بازار معر
این قسمت از وبمو اختصاص میدم به "از کودکی هایم"
این قسمت نقشه گنج
تو گوشه ذهنم یه چیزای مبهمی یادمه.وقتی که داشتم هوزان(بهترین دوستم،کرچ و کال گیان)رو فریب میدادم.
یه روز ک
از خواب که بیدار شدم با خودم گفتم.خببب سوزه امروز چی باشه؟فکرای شیطانی گذشت و گذشت تا اینکه بعله.
نقشه کشده شد.یدونه کاغذ آوردم روش چندتا خونه کشیدم چندتا راه و علامت کشیدم و یه نقاشی کیسه پول هم تو عکس گذاشتم.
بعد کاغذ رو تا سرحد دستمال کاغذی شدن مچاله کردن و  تو ی خاک باغچ

امروزه انواع گوناگون شوینده دربازار موجود هست که هر کدام مصارف و تکسچرهای مختلفی دارد. انتخاب یک شوینده خوب برای بسیاری از اشخاص سخت است. بعضی از اشخاص نمی دانند که بهتر است کدام نوع شوینده ای انتخاب کنند. به عنوان مثال فوم بهتر است یا ژل شستشو؟ در این مطلب از میان تمام انواع شوینده ما به فوم شست و شو اشاره میکنیم که فوم شست و شو چیست و چه کاربردهایی دارد؟

فوم شستشوی صورت چیست؟
فوم شستشوی صورت نوعی خاصی از پاک کننده صورت است که برای افرادی
رول تخم‌مرغ به‌عنوان یک غذای خیابانی در کشور‌های غرب آفریقا مشهور است. درست کردن این رول بسیار آسان است و اگر خمیر آن را خوب درست کنید، غذایی بی‌نظیر خواهید داشت.
رول تخم مرغ غذایی آفریقایی است. البته به‌عنوان صبحانه مورد استفاده قرار می‎گیرد. همچنین می‌توانید آن را با یک آب میو? خنک هم سرو کنید. البته رول تخم مرغ را می‌توانید به‌عنوان میان‌وعده یا پیش‌غذا هم مصرف کنید. این غذا برای بچه‌ها بسیار مناسب است، چون هم خیلی لذیذ و هم مقوی
با ساختمان بعدی که روی چاپ شما نقشه برداری شده است. قابلیت مشاهده پوشه اموزش تایپوگرافی متن در فتوشاپ را خاموش کنید و بر روی لایه Original Cityscape کلیک کنید تا فعال شود.
لایه اصلی شهربرای انتخاب قسمت بعدی ساختمان از ابزار Lasso (L) استفاده کرده و دوباره روی Refine Edge کلیک کنید. بسته به میزان کنتراست در قسمت های مختلف عکس ، ممکن است لازم باشد سطوح کمی متفاوت Radius ، Smooth ، Feather و Shift Edge را انتخاب کنید تا رنگ و سیاق واقعی ساختمان را انتخاب کنید.
لبه اصلاحمرحله 6ان
اندازه گیری سطح با امواج رادیو اکتیو

اندازه گیری سطح با امواج رادیو اکتیو
اساس کار این روش نیز همان طریقه نورانی میباشد. ولی به جای نور از منبع اشعه الفا بتا و یا گاما استفاده میشود. از دهه 1950 به بعد استفاده از این روش در صنایع معمول شد. از این روش موقعی که اصول دیگر نتوانند جواب دهند مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
در این سیستم یک منبع رادیو ایزوتوپ در قسمت تحتانی مخزن و دستگاه اشکار ساز ان در بالای مخزن درست روبه روی منبع فرستنده نصب میشوند.
دخترک با موهای ژولی پولی در را باز میکند و ارام آرام سمت تخت خواب برادرش حرکت میکند ...برادرش که یک پایش از پتو بیرون افتاده و با دهان باز خرناس های عجیب و غریب میکشد با تکان های دست های کوچک خواهرش آب دهانش را جمع میکند و منگ میپرسد...ها؟!؟چیه؟!
دخترک که سعی میکند بغضش را پنهان کند ... تن صدایش را در پایین ترین حد ممکن نگه میدارد :داداشی...و آهسته پیک نوروزی اش را از لای لباسش بیرون میکشد و تحویل برادرش میدهد...برادر که دارد دوباره به خواب میرود خو
امروز قصد داریم شما را با انواع مژه مصنوعی اشنا کنیم که بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید. با آموزشگاه آرایشگری الماس نشان همراه باشید.
انواع مژه مصنوعی
مژه ها دارای سایزهای متفاوت بلند، کوتاه و متوسط و همچنین پر پشت و نازک می باشد .مژه های تک و دانه ای بین مژه های طبیعی کار می شود و چشم را طبیعی و زیبا نشان می دهد و مژه مداوم چشم را سنگین کرده و مصنوعی به نظر می اید .جنس مژه یکسره چشم را سنگین کرده و مصنوعی به نظر می رسد .جنس مژه های مصنو
چند وقتی هست احساس افسردگی میکنم، این حس گاها با نوعی احساس گناه هم همراه هست، لااقل گناه شاد نبودنم. امشب دیدم توی دفترم این متن رو نوشتم و وقتی خوندمش خدارو شکر کردم که کمی از این حال و هوا اومدم بیرون و شدت و وخامت اوضاع کمتر شده متن روزهای خیلی آشفته ام اینه:
قرار نبود به این زودی ها خودم را ببخشم. قرار نبود فراموش کنم آن همه حماقت و گناه نابخشوده خود را. می خواستم حالا حالاها خودم را زجر بدهم. 
مویه و زاری کنم و عزا بگیرم، می خواستم قبل از م
خفقان عصر استالین

7194

به قلم دامنه. به نام خدا. شرحی گذرا و کوتاه بر رُمان «مرشد و مارگریتا». ۱. این رمان نوشته‌ی میخائیل بولگاکف روسی است، از آثار «شگفت‌انگیز ادبیات جهان»، با ترجمه‌ی شیوای عباس میلانی. نشر فرهنگ نو. کافی‌ست کسی برای خود خلوت بسازد و سر بر این رمان بدوزد؛ تا ۱۵۰ صفحه را یک‌نفس نخواند دل ندارد، به کاری دیگر سرَک بکشد و حتی دلش نمی‌آید شب به صبح درآید.

رمان «مرشد و مارگریتا»

۲. فضای خفقان عصر استالین را به نقد می‌کشد ک
مواد لازمکاکائو شیرین نشده/ یک و نیم پیمانهتخم مرغ/ یک عددشیر/ یک سوم پیمانهبکینگ سودا/ یک قاشق چای خوریآرد/ ۲ پیمانهشکر/ یک پیمانهکره/ ۴ قاشق غذاخوری
فراستینگ
شیر عسلی/ نصف قوطیکره/ ۱۰۰ گرمپنیر خامه ای/ ۲۰۰ گرمخامه فروگرفته/ ۴۰۰ گرم
----------------------------------------------------------------------------------------------
طرز تهیه کیک روسی شکلاتی یا اسپارتاک
برای تهیه کیک روسی، ابتدا در داخل قابلمه ای آب بریزید و منتظر بمانید تا به جوش آید و در یک ظرف دیگر، شکر و تخم مرغ را با هم ز
کباب صرب
یکی از انواع کباب های خوشمزه بین المللی است که همانگونه که از نامش مشخص
است اصالتش به صربستان باز می گردد. جالب است بدانید این کباب خاص از
ترکیب گوشت قرمز و سوسیس طبخ می شود. در ادامه با آموزش آشپزی و طرز تهیه کباب صرب با پورتال فارسی نو همراه باشید.
مواد لازم کباب صرب
گوشت گوساله
۵۰۰ گرم

سوسیس
۲۰۰ گرم

سیر
۲ حبه

پنیر پیتزا
۲ قاشق سوپخوری

ریحان تازه
۲ قاشق سوپخوری

پودر سوخاری
۲ قاشق سوپخوری

نعنای تازه
۲ قاشق سوپخوری

روغن مایع
به م
آموزش ساخت زیورآلات رزین و چوب
آموزش ساخت زیورآلات رزین و چوب از جمله هنر های بسیار جالب و سرگرم کننده محسوب می گردد که نوعی کار نیز به شمار می رود.
رزین یک ماده بسیار چسبناک است که به طور طبیعی از برخی درختان مانند درخت کاج گرفته میشود این ماده تحت شرایطی بسیار سفت و سخت میشود .
پس از شناخت این ماده و استفاده از آن در برخی صنایع مانند پلیمر سازی ساخت رزین های مصنوعی مطرح گردید که با ترکیب برخی مواد شیمیایی در آزمایشگاه تولید میشود.
استفاده از
8 راه برای سالم نگه داشتن دندان های خود

مراقب دندان های خود باشیددستیابی به دندانهای سالم یک عمر مراقبت لازم دارد. حتی اگر به شما گفته شده که دندانهای خوبی دارید ، بسیار مهم است که هر روز اقدامات لازم را برای مراقبت از آنها و جلوگیری از بروز مشکلات انجام دهید. این شامل به دست آوردن محصولات مناسب برای مراقبت از دهان و همچنین توجه به عادات روزانه شما می شود.
1. بدون مسواک زدن به رختخواب برویدهیچ راز نیست که توصیه کلی این است که حداقل دو بار در
گاهی وقت ها خسته ای ، خیلی! روح و جسمت یک نوازش درست و حسابی طلب می کند ، یک حال خوب ، یک هوای پر نسیم ، یک چشم انداز زیبا تا افق ، یک تکیه گاه محکم ، یک چشم امیدوار یک کسی که مثل همه نباشد. همیشه باشد  این موقع ها آدم دلش پر نیست ، عقده ها و حرفای زیادی دیگران اعصابش را بهم نریخته است ، چون دل پر از عقده برای آدم های ضعیف است. این عقده ها ، کینه و نفرت و نفرین می آورد ، این دل را نمیگویم که ب درد زباله می خورد. دل خسته را می گویم که همه ی زار و نزار دن
پس از ریزش مو بر اساس اینکه چه مشکلی موجب ریزش مو شده دوره بازگشت موها متفاوت خواهند بود. هرچقدر سن ما بالاتر میرود به تدریج فولیکولهای موهای ما ضعیفتر شده موهای کمتری ایجاد خواهد شدو این موضوع با توارث و نحوه ریزش موهایمان و وجود ژن ریزش مو(آندروژنیک آلوپسیا) ارتباط دارد. این نوع ریزش مو متاسفانه برگشت پذیر نبوده ولی میتوان با مصرف داروها سرعت ریزش را کمتر کرد. بسیاری از مردان با ریزش مو بدون درمان به طاسی خواهند رسید اما در الگوی ریزش زنا
بهترین شامپو برای ریزش مو
چه گونه موهای چرب را تشخیص دهیم؟
موهای چرب ظواهر مشخصی دارا‌هستند: درخشان، چسبناک و سوای حجم اند. موها چرب می باشند و یا این که در سود بد فعالیت کردن غده های چربی، چرب میشوند و این فرمان اکثر اوقات در اثر بلوغ زودرس صورت میدهد و می‌تواند با استرس، رژیم غذایی نامناسب و عدم تعادل هورمون ها اضافه شود. ارتقا چربی (sebum ) قادر است حیات موهای شمارا به خطر بیندازد. تشخیص عوارض موهای چرب که آیا فعلا میباشد یا این که مزمن، بسیا
همگی میدونیم که برای پخت یه پیتزای درجه یک اولین قدم کیفیت خوب خمیر پیتزا هستش که امروز قصد داریم باهم تهیه این خمیر رو یاد بگیریم
میریم که داشته باشیم...

مواد لازم:
-سه چهارم پیمانه آب ولرم (*داغ نباشد)
-یک قاشق چای خوری مایه خمیر
-دوپیمانه آرد همه کاره (امکان داره بیشتر هم نیازتون بشه)
-نصف پیمانه با یک قاشق غذاخوری نمک.

مراحل و طرز تهیه خمیر پیتزا
۱. حل کردن مایه‌ی خمیر در آب
مایه‌ی خمیر را در آب حل کنید. آب را در یک کاسه یا ظرفی با اندازه‌
به اشتراک گذاشتن پین آنروغن نارگیل - روغن آرگان - روغن جوجوبا - روغن بادام - روغن زیتون - روغن انگور - روغن اسطوخودوس - روغن لیموترش
این که آیا شما سعی در جلوگیری از مواد شیمیایی دارید یا به دنبال آزمایش برخی محصولات جدید مراقبت از مو هستید ، روغنهای طبیعی مانند نارگیل ، آرگان ، جوجوبا ، بادام ، زیتون و انگور را امتحان کنید. اینها بعضی از بهترین روغن ها برای سلامتی مو هستند و می توان مستقیماً روی پوست و مو استفاده کرد. روغنهای اساسی ، مانند اسطوخ
گلوتن پروتئینی است که در گندم و جو  یافت می شود که 75 تا 85 درصد از کل پروتئین موجود در گندم نان است. این ماده باعث کش آمدن خمیر و ترد شدن بافت فراورده نهایی می گردد. ریشه کلمه گلوتن کلمه لاتینی «گلوتن» به معنای «چسب» می باشد. گلوتن ترکیبی پروتئینی است که از غذاهای فرآوری شده از گندم و سایر غلات مرتبط به آن از جمله چاودار و جو بدست می آید. گلوتن ترکیبی از دو گلیکوپروتئین گلیادین gliadin و گلوتلین glutelin می باشد که متصل با نشاسته در اندوسپرم (بافت تغذیه
اگر کولر گازی شما خاموش شده است و به دنبال یافتن دلیل سوختن موتور کولر گازی هستید ادامه این مطلب را بخوانید تا با دلایل سوختن موتور کولر گازی آشنا شویدو
 در اینجا چند مورد از دلایل انتشار بوی سوختگی از درون موتور کولر گازی ارائه شده است. با ما همراه شده و با این موارد بیشتر آشنا شوید

بروز مشکل در سیم کشی کولر گازی
در صورتی که از درون کولر گازی بوی سوختن به مشام می‌رسد، این احتمال وجود دارد که گرد و خاک زیادی درون کولر گازی به مرور انباشته ش
عادتهای مضر برای دندان و اشتباهات روزمره ای که دندان های شما را
خراب می کند کدامند؟
آیا شما به تازگی به درمان ارتودنسی رو آورده اید؟
آیا نمی دانید کدام خوراکی مورد علاقه خود را نباید مصرف کنید؟
در این صورت بهتر است خوراکی هایی را که ممکن است باعث شل شدن یا
شکستن براکت ها و سیم قوس دار ارتودنسی شما می شود را کنار بگذارید.
در صورت به وجود آمدن این موارد شما به اورژانس ارتودنسی نیاز پیدا می کنید.
خوردن غذا های سفت مانند استیک های نیم پز و یا پیت
بازی ساختنی مگا پک مدل Bunchems 

برند : Miscellaneous
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

نقد و بررسی تخصصی
بازی ساختنی مگا پک مدل Bunchems بانچمز باعث رشد مهارت و خلاقیت کودکان می‌شود. این بازی بسیار جذاب و سرگرم‌کننده بوده و شامل ۴۰۰ مگنت رنگی است. بانچمز را مثل لگو می‌توانید خراب کنید و دوباره، هزاران شکل و طرح جذاب بسازید. همچنین می‌توانید آن‌ها را از هر سمتی که می‌خواهید، به هم بچسبانید و به شکل دلخواه دربیاورید و بارها و بارها آن را ساخته و
سنسور در و پنجره چگونه کار می کند؟
این سنسورها از دو قطعه تشکیل شده اند.
یکی از آنها به خود در یا پنجره می چسبد و دیگری به چارچوب.
قسمت چسبناک سنسور هوشمند باعث می شود که دقیقا در محل مورد نظر قرار بگیرد.
دو قطعه باید در کنار هم نصب شوند زیرا اطلاعات را به یکدیگر منتقل می نمایند.
این دو قطعه از یک میدان مغناطیسی استفاده می کنند تا جدا شدن در یا پنجره از چارچوب را تشخیص دهند.
بعد از تشخیص این شرایط، یک سیگنال به پنل هشدار می فرستند.
سپس، سرور شرایط
یه چند وقتی بود که کم کار شده بودم و طلبای بابا رو صاف نکرده بودم واسه همین دیگه آخرین باری که اونجوری هفت صبح بیدارم کرد و کلی بهم خندید به این نتیجه رسیدم که دیگه واقعا نوبت منه یه کم بخندم:))
واسه همین نشستم کلی فک کردمو به این نتیجه رسیدم که خیلی بده آدم اونقدر دقیق باشه که همه بدونن ساعت چند می‌خوابه و بیدار میشه،چون همین ممکنه مثلا وسیله ای شه واسه سو استفاده خدایی ناکرده:)) ولی دیگه من خبر داشتمو کاریشم نمیشد کرد :))
واسه ساعت 5:45 یعنی دقیق
در دوره و زمانه مدرن، زندگی بیشتر اشخاص پرمشغله تر از آن که وقت برای قالیشویی در خانه داشته باشند. احتمالا وضعیت شما نیز همینطور است. نتیجه آن می شود که فرش هایتان پر می شوند از گرد و غبار ‌و ذرات آلرژی زا و باکتری و بعضا حتی قارچ و کپک.اوضاع وقتی که بچه دار باشید بدتر هم می شود. فرش های کثیف باعث ایجاد بیماری و محیط ناسالم می شوند و برای همین هم برخی افراد بچه دار ترجیح می دهند به کلی فرش نداشته باشند. خطری که فرش های کثیف برای سلامتی دارند تنه
پیشرفت های پیشرفته در تجهیزات پمپاژ منجر به ظهور انواع مختلف واحدهای پمپاژ شده که برای کارهای مختلف طراحی شده اند. یکی از این چالش ها ، پمپاژ مایعات از چاه های عمیق یا مناطق غیرقابل دسترسی است. به طور معمول ، مایع از طریق خط لوله به پمپ شناور وارد می شود ، اما بعضی اوقات پمپ ممکن است درون محیط کار شده شناور شود که باعث می شود خط مکش از بین برود.

بسته به ترتیب متقابل قطعات سیال و پمپ انواع پمپ های زیر وجود دارد: پمپ های سطحی ، نیمه زیر آب و زیر
بعضی از افراد می گویند که کلا قید قالیشویی را زده اند، چرا که فرش هایشان مدتی بعد از قالیشویی حتی از قبل هم کثیف تر می شود. البته این حرف کاملا بی اساس نیست، اما دلیلی برای "کثیف تر شدن فرش پس از قالیشویی" وجود دارد. در اینجا به شما خواهیم گفت که این دلیل چیست و چرا شما نباید به کلی قید قالیشویی را بزنید! به علاوه به نکاتی خواهیم پرداخت که بهتان کمک خواهند کرد فرش هایتان را تمیزتر نگه دارید.اهمیت قالیشویی حرفه ای
فرش ها باید به صورت حرفه ای قال
غذا ساز یک وسیله چند کاره می باشد که این مجموعه، کارهای مختلفی را برای شما انجام می دهد
و در آشپزی می تواند کمک های زیادی را به شما بکند. این وسیله تقریبا همه
فن حریف در دهه ۱۹۶۰ میلادی به دنیا معرفی شده است و کاربردهای بسیار زیادی
دارد و مخصوصا در روزهای که سرتان شلوغ است و یا مهمان دارید می تواند به
شما بسیار کمک کند.
غذا ساز چیست
این وسیله می تواند در خرد کردن، آسیاب کردن، ورقه کردن، پوره کردن و
مهم تر از همه مخلوط کردن انواع غذاها و مواد ا
در این قسمت ما به شما آموزش می دهیم چگونه از دندان های کودک شیرخواره خود مراقبت کنید و از پوسیدگی دندان کودک جلوگیری کنید.
آموزش آب خوردن کودک با لیوان معمولی
بین ۱۲ تا ۱۵ ماهگی، به فرزندتان آموزش دهید از لیوان های معمولی آب بخورد. نوشیدن آب از لیوان معمولی (به جای شیشه شیر و نی) احتمال تجمع مایعات دور دندان را کمتر می کند، به اضافه اینکه نمی توانند لیوان را همراه خودشان به تخت خواب ببرند.
ترک عادت راه رفتن کودک با شیشه شیر
اگر فرزندتان عادت د
یادگیری آرایش صورت به روشهای بسیار آسان و طبیعی

در این مقاله به شما خواهیم آموخت که چگونه بدون آرایش صورت غلیظ چهره ای
آراسته و زیبا داشته باشید بدون اینکه حتی پوست عالی ای داشته باشید.

شست و شوی صورت

صورت خود را یکبار در روز و یکبار در شب بشوید. شما قطعا صورتی پوسته
پوسته شده را در چهره خود نمی خواهید. پس از شستن صورت خود، از یک مرطوب کننده
ملایم استفاده کنید تا پوست شما نرم شود و مشاهده خواهید کرد که آرایش صورت شما
بهتر بر روی چهره ی شما می ن
روغن ماساژ روغنی است که برای ماساژ بدن مناسب است.
ماساژ انواع مختلفی دارد و به دلایل مختلف انجام می دهند.
روغن های مختلفی وجود دارد که برای انواع ماساژها مناسب هستند.
در این مقاله به نحوه استفاده از روغن های حامل و بعضی از روغن های اسانسی برای ماساژ اشاره می کنیم.
ماساژ ارزش درمانی فوق العاده ای دارد.
برای بهره مند شدن از بهترین خواص آن، باید مناسب ترین روغن را انتخاب کنید.
رایج ترین روغن هایی که برای ماساژ مورد مصرف قرار می گیرند، روغن زیتون
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سیفار، این درختچه که ارتفاع آن در نواحی مساعد به چند متر می رسد در کنار جاده روستای قوزلو، دهستان اینی، روستای زنگیر، تپه، رود خانه الازار تا انتهای رودخانه آزادلو و رودخانه روستای بگ باغی تا انتهای آن، حاشیه جنگل ها و نواحی مرطوب و سایه دار، روستاهای حاشیه کنار رودخانه  برزند  و اجارود غربی  مانند تولون محل رویش این گیاه می باشد.
جهت مطالعه کامل در خصوص خواص آقطی گلیک کنید.
برگ آهای آن سبز رنگ
روغن دنده
روغن دنده صنعتی , روانکار های صنعتی مناسب دنده ها ، روغنهای دنده ، روغنهای صنعتی ، شرکت روانکار ماهان : شرکت روانکار ماهان با گروه مشاورین متخصص خود در ارایه مشاوره در انتخاب انواع روغنهای صنعتی همراهی می کند .
گیربکس
های صنعتی اغلب در شرایط گرمایی شدیدو بارگذاری بیشتر و قرار گرفتن در گرد
و غبارمحل و آب های آلوده به مرور زمان عملکرد مناسب خود را از دست می
دهند و مشخص است که اگر از چرخ دنده ها مراقب کافی به عمل نیاید در کمترین
زمان
احتمالا شما هم از وسایل کهنه چوبی خود مثل صندلی‌ها و دراور و .. خسته شده‌اید و ظاهر این وسایل در دکور خانه، دلتان را زده‌است و فکری برای نو کردن آن‌ها دارید؛ در ادامه مطلب روش درست رنگ کردن این وسایل را با هم مرور می‌کنیم.
رنگ کردن یکی از راه‌حل‌های کارآمد برای نو کردن وسایل چوبی است. اغلب پیشنهاد می‌شود از  رنگ اسپری داخل خانه، به دلیل بسته بودن فضای داخل خانه و گران‌تر بودن آن نسبت به رنگ‌های قوطی، استفاده نشود. در این مطلب روش  رنگ کرد
انتخاب روش مناسب برای ترمیم مشکل ریزش
مو به یک نکته دیگر هم بستگی دارد؛ این که دلیل ریزش مو در سر شما چیست. مردم در اکثر
مواقع فکر می کنند که الگوهای ریزش مو در آقایان یک ویژگی اصلی بالا رفتن سن است و
هر فردی را در هر زمانی تحت تاثیر قرار می دهد. ما به صورت طبیعی روزی ۱۰۰ عدد ریزش
مو داریم و این اصلا یک تاثیر منفی بر روی میزان مو موجود بر روی سر ما ندارد؛ فقط
زمانی مشکل شروع می شود که میزان ریزش مو به شکل خاصی زیاد می شود و ما کم کم نشانه
های کچلی و
(سی ان ان) - جورج برنارد شاو گفت: "هیچ عشق صادقی نسبت به عشق به غذا وجود ندارد." قضاوت بر اساس تعداد ظروف شگفت انگیز موجود در آنجا ، درست بود.اما کدام یک خوشمزه ترین هستند؟ بهترین غذاها کدام هستند؟ و مقصد هایی که به آنها خدمت می کنند چیست؟ما سیاره را برای آنچه فکر می کنیم 50 مورد از خوشمزه ترین غذاهایی که تاکنون ایجاد شده اند ، ریختیم. در حال حاضر ، چشمان خود را جشن بگیرید و شرارت خود را کنترل کنید ، زیرا ما برخی از بهترین غذاهای جهان را نشان می دهی
سفر به ژاپن، سفر به سرزمین شکوفه های گیلاس
سفر به کشور ژاپن، همچون سفر به دل نقاشی های رنگارنگ است. در هم آمیختن زیبایی های طبیعی ژاپن همچون درختان، رودخانه ها و دریاچه های طبیعی این کشور، با جاذبه های تاریخی و سنتی و فرهنگ غنی این مرزو بوم، این کشور را تبدیل به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری دنیا کرده است. وجود شکوفه های گیلاس در فصل بهار، لذت بردن از ورزش های آبی در تابستان، طبیعت جادویی ژاپن در پاییز و امکان اسکی و ورزش های زمستانی در زمست
طرز تهیه خمیر پیراشکی

پیراشکی
از جمله خوراکی‌هایی هست که همه جوره میشه روش حساب کرد. هم به عنوان یک
پیش غذای عالی برای مهمانی‌ها و هم به عنوان یک عصرونه خوشمزه و یا حتی یک
وعده اصلی خودمونی. در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره نحوه و طرز تهیه خمیر پیراشکی گوشت و شیرین پفکی با بکینگ پودر و ماست و خمیر مایه در دسته آشپزی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .
مواد لازم برای طرز تهیه خمیر پیراشکی گوشت
۲ پیمانه آرد
یک سوم پیم
طرز تهیه خمیر پیراشکی

پیراشکی
وعده اصلی خودمونی. در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره نحوه و طرز تهیه خمیر پیراشکی گوشت و شیرین پفکی با بکینگ پودر و ماست و خمیر مایه در دسته آشپزی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .
۲ پیمانه آرد
یک سوم پیم
طرز تهیه خمیر پیراشکی

پیراشکی
۲ پیمانه آرد
یک سوم پیم
طرز تهیه خمیر پیراشکی

پیراشکی
۲ پیمانه آرد
یک سوم پیم
طرز تهیه خمیر پیراشکی

پیراشکی
۲ پیمانه آرد
یک سوم پیم
طرز تهیه خمیر پیراشکی

پیراشکی
۲ پیمانه آرد
یک سوم پیم
طرز تهیه خمیر پیراشکی

پیراشکی
۲ پیمانه آرد
یک سوم پیم
طرز تهیه خمیر پیراشکی

پیراشکی
۲ پیمانه آرد
یک سوم پیم
طرز تهیه خمیر پیراشکی

پیراشکی
۲ پیمانه آرد
یک سوم پیم
طرز تهیه خمیر پیراشکی

پیراشکی
۲ پیمانه آرد
یک سوم پیم
روکش چیست؟
روکش یک لایه بسیار نازک از رزین کامپوزیت یا لمینت است که روی دندان قرار می گیرد تا به بهبود زیبایی شناسی دندان های شما کمک کند. ونیرها می توانند به بهبود ظاهر دندانهایی که به صورت نادرست ، تغییر رنگ ، تراشیده یا ترک خورده کمک می کنند. نه تنها ونیرها زیبایی شناسی دندان را بهبود نمی بخشند ، بلکه سطح دندان را نیز از آسیب های اضافی محافظت می کند.
نحوه استفاده از روکش دندان
دندانپزشک ابتدا دندان طبیعی را آماده می کند ، که ممکن است با ریش
ساخت تابلو با رزین و ورق طلا هنری است که با خواندن این مقاله خواهید آموخت.برای اجرا هر هنری نیازمند است تا ابتدا با اصطلاحات و ابزار اجرای آن هنر آشنا گردید. در ادامه مقاله خواهید خواند که رزین چیست و چگونه می توان با آن تابلوی زیبایی را خلق کرد.

رزین چیست ؟رزین یک ماده شیمیایی چسبناک است، که برای کار های هنری و صنعتی کاربرد دارد. زمانی که رزین تهیه می کنید، خواهید دید که حاوی دو بسته می باشد، یکی از بسته ها رزین است و دیگری هاردنر یا خشک کن ا
همان گونه که برهمگان روشن است، دستگاه کپی از جمله لوازم واجب وضروری در ادارات و سازمان های اداری است و استفاده از آن اجتناب ناپذیر است. به همین علت آگاهی از مشکلات این دستگاه و نحوه ی عملکرد آن به کاربران گرامی توصیه می شود. دستگاههای کپی از تنوع زیادی برخوردارند و هر کدام برای عملکرد به خصوصی تولید شده اند. دستگاه کپی زیراکس امروزه یکی از مهمترین دستگاهها، در ادارات محسوب می شود. از جمله پرسش هایی که در هنگام استفاده از دستگاه کپی زیراکس مم
دندانپزشکی زیبایی
اصلاح طرح لبخند را می توان یکی از مواردی دانست که همگان به آن توجه ویژه ای دارند. باید بدانید که راه های بسیاری جهت زیبایی بخشیدن به صورت وجود دارد که یکی از این راه ها را می توان زیباتر کردن دندان ها دانست. بی شک تابحال شاهد لبخند زدن افراد با دندان های بد فرم بوده اید. دندان های زیبا سبب خواهند شد که قیافه شخص علاوه بر زیبایی، خوش فرم تر نیز شود. اما دندانپزشکی برای زیبایی چه اعمالی را انجام می دهد؟ دندانپزشکی موارد مختلفی
متن تولیدی:
جنگل بکری بود پر از گیاهان نایاب با درخت های بلند و پر از شکوفه های بهاری خورشید که میتابید گربه نالید خرگوش شنید ممد گرخید ولی گربه و خرگوشی انجا نبود تبسمی  در گوشه ذهن جنگل دفن شده بود جرج روی سنگی که از کنار رودخانه عبور میکرد چمباتمه زد غرق در افکار عمیق خودش بود چیزی به سرعت از جلوی چشمش عبور کرد و ان زنبور کوچکی بود که به دنبال گل ها میگشت پروانه ها تک تک از روی گل ها به پرواز در میامدند جرج به دنبال صدایی دور، به یک کلبه چوبی
آموزش کار با رزین اپوکسی
  قابل توجه عزیزانی که به دنبال شغلی جدید و پر درآمد هستند                                                                                   

رزین اپوکسی و چوب 
تعریف رزین اپوکسی رزین ترکیب طبیعی یا مصنوعی بسیار چسبناک است که اغلب در الکل قابل حل است اما در آب حل نمی‌شود. رزین‌ها به روش‌های مختلف طبقه بندی می‌شوند که بستگی به ترکیب شیمیایی و موارد مصرف آن دارد. همچنین کاربردهای زیادی در صنعت و به‌تازگی در عرصه هنر دارد. رزین
عسل برای مصرف بصورت رویه نان تست و بیسکوییت
و مخلوط کردن با چار، قهوه یا هر نوشیدنی دیگری مناسب است. همچنین به دلیل خواص ضدمیکروبی
عسل، داروی سنتی معروفی برای بریدگی‌ها و زخم‌های باز، اختلالات پوستی و پوست آلوده
می‌باشد و اکثر افراد هیچ گونه تردیدی درباره استفاده از آن به عنوان ماسک صورت و حتی
شامپو ندارند. اما زمانیکه درمان عفونت چشم با عسل، و سایر بیماری های چشم همچون قرمزی،
خارش و خشکی چشم معرفی می‌شود، شخص دچار تعجب ناشی از تردید خوا
آموزش کار با رزین اپوکسی
  قابل توجه عزیزانی که به دنبال شغلی جدید و پر درآمد هستند                                                                                   

رزین اپوکسی و چوب 
تعریف رزین اپوکسی رزین ترکیب طبیعی یا مصنوعی بسیار چسبناک است که اغلب در الکل قابل حل است اما در آب حل نمی‌شود. رزین‌ها به روش‌های مختلف طبقه بندی می‌شوند که بستگی به ترکیب شیمیایی و موارد مصرف آن دارد. همچنین کاربردهای زیادی در صنعت و به‌تازگی در عرصه هنر دارد. رزین
تعیین زمان تخمک گذاریآیا در حال برنامه‌ریزی برای بچه دار شدن هستید؟ در مرحله اقدام به بارداری هستید اما هنوز موفق نشده اید؟ تعیین زمان تخمک گذاری شما قطعا به شانس شما برای حامله شدن کمک خواهد کرد.  امروزه تغییر در شیوه زندگی زوجین وجود استرس بالا در بدن، ازدواج در سنین بالا و استفاده از رژیم غذایی نامتناسب باعث شده است تا بسیاری از زوج ها تجربه بدی از باردار
یک دگرگونی فیزیولوژیکی است که در زنان بارور جهت تولیدمثل جنسی رخ می‌دهد. هر ماه ی
زیبایی دندان
همیشه داشتن دندان هایی سفید و مرتب، آرزوی همه ما انسان ها بوده است و چه بسا برای داشتن دندان هایی زیبا هزینه های بسیاری نیز کرده ایم. با پیشرفت علم دندانپزشکی، هر روزه روش های جدیدی برای زیبایی دندان و همچنین داشتن دندان هایی مرتب و زیبا معرفی می شود که در زیبایی دندان و صورت بسیار تاثیرگذار هستند. روش های بسیاری برای زیبایی دندان وجود دارند که با توجه به عمل زیبایی که دندان شما نیاز دارد می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید. ن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها